Як вважаються очки в баскетболі 3 на 3?

Матч у баскетбол 3х3 триває 10 хвилин ігрового часу або доти, доки одна з команд набере 21 очко. Якщо після основного часу рахунок нічийний, грає овертайм. Команда, яка першою набирає 2 очки в овертаймі, виграє гру.

У баскетбол 3х3 грають на 1 кільце 2 командами з 3 гравців та максимум одного запасного в кожній. Мета кожної команди – закинути м'яч у кошик і перешкодити іншій команді закинути його в кошик. Граю управляють не більше 2 суддів, судді-секретарі та спортивний супервайзер (якщо є).

Гра йде 10 хвилин чистого часу або до 21 очка. > Овертайм грає до 2 набраних очок (!), навіть якщо він починається за рахунку 20:20.