Скільки триває гра в НБА?

За правилами FIBA матч ділиться на 4 періоди по 10 хвилин кожен і на 4 періоди по 12 хвилин за правилами NBA. Секундомір зупиняється при кожному свистку судді (у разі помилки, ауту). Кожна команда може замінити одного або декількох гравців під час зупинки гри або в тайм-ауті.

У NBA так званий "чистий" час гри, це 4 чверті по 12 хвилин, тобто 48 хвилин. На перший погляд, цього мало, адже гра в інших популярних видах спорту займає за часом більше: футбольний матч триває 90 хвилин – 2 тайми по 45 хвилин, хокей – 3 періоди по 20 хвилин тощо.

17 листопада НБА оголосила, що в регулярному сезоні кожна команда проведе 72 матчі в період з 22 грудня по 16 травня.

Футбольний матч складається з двох таймів по 45 хвилин кожен, якщо суддя і команди-учасниці не погодили перед грою іншого варіанту. Будь-яка домовленість про зменшення часу тайму має бути досягнута до початку матчу і не повинна суперечити регламенту змагань.