Скільки очок у сеті у тенісі?

Скільки геймів у сеті Підрахунок очок у сеті йде до 6 перемог. Однак, якщо рахунок 6-5, то ще однієї гри не уникнути, при рахунку 7-5 сет завершується, а за рахунку 6-6 суперечка вирішується в тай-брейку.

60 хвилин Отже, у «великому» теніс 1 сет може тривати від 20 до 60 хвилин. Час партії залежить від підготовки кожного із суперників. Затягнутий сет — це насолода для вболівальників, які зможуть спостерігати між опонентами (такими як Джокович і Надаль) дуже цікаві розіграші. Матч, в середньому, триває трохи більше 3 годин.

Коли обидва гравці брали по три очки, для перемоги потрібно було виграти два поспіль. Вважається, що саме тому 45 перетворилося на 40: потрібно було якось залишатися в рамках циферблату, тому три виграні очки зрушили на 5 хвилин тому, після «рівно» стрілку пересували на 50, а потім на 60 і починався новий гейм.

Мінімальна кількість геймів у сеті одно 6, максимальне – 13. Тенісисти для перемоги в сеті потрібно виграти не менше 6 геймів, але в такому випадку різниця в геймах має бути не менше двох, т.е.