Скільки триває Вімблдон?

Незважаючи на те, що «Вімблдон» триває два тижня, у неділю зіграти на турнірі можна лише одного разу – у фіналі.

Основні сітки змагання традиційно проводяться у двотижневий відрізок наприкінці червня — на початку липня, виявляючи переможців у п'яти розрядах у дорослих, чотирьох — у старших юніорів та чотирьох — у інвалідів-візочників.

Організатор турніру – британська Асоціація лаун-тенісу. З 1988 року Вімблдон є єдиним турніром серії Великого шолома, що проводиться на трав'яні корти. Загальний призовий фонд у 2021 році перевищував 35 мільйонів фунтів стерлінгів, переможці в одиночних розрядах отримали 1,7 мільйона фунтів стерлінгів.

Матчі у парних розрядах проводяться до двох виграних. сетів, у яких передбачено тай-брейк. Винятком є Вімблдонський турнір, де чоловічі пари ведуть боротьбу до трьох виграних сетів і вирішальний сет за рахунку 6:6 триває до двох виграних геймів.