Скільки триває овертайм у хокеї у КХЛ?

На стадіях плей-офф у міжнародних змаганнях овертайм хокей триває двадцять хвилин, а з кожної команди на полі перебувають по п'ять гравців.Oct 6, 2020

Хокей із шайбою Додатковий час у матчах з хокею із шайбою призначається, якщо в основні 60 хвилин матчу команди не змогли визначити переможця. На чемпіонатах світу та Олімпійських іграх грає 5 хвилин у форматі 3×3 до першого гола (але видалення гравця збільшує склад суперника до 4 або 5).

Єдине в овертаймах у серії плей-офф НХЛ гра вестиметься до забитої шайби і післяматчеві буліти не пробиваються. Команди грають періодами, і тут уже боротьба ведеться у форматі 4х4. У всіх інших випадках овертайм завжди триває п'ять хвилин.

У матчах плейофф чемпіонату КХЛ овертайм призначається тривалістю 20 хвилин до покинутої шайби. Кількість овертаймів не обмежена.