Скільки разів Сіті виграв апл?

У XX столітті "Манчестер Сіті" двічі ставав чемпіоном Англії (у сезонах 1936/37 та 1967/68), чотири рази вигравав Кубок Англії, двічі – Кубок Футбольної ліги, тричі – Суперкубок Англії та один раз – міжнародний трофей, європейський Кубок володарів кубків УЄФА 1970 року.

З моменту свого заснуванняМанчестер сіті" шість раз ставав чемпіоном Англії (двічі вигравши Перший дивізіон і чотири рази – Прем'єр-лігу), шість раз ставав володарем Кубка Англії, шість раз виграв Кубок Футбольної ліги та одного разу виграв Кубок володарів кубків УЄФА.

Найбільшу кількість чемпіонських титулів виборов клуб «Манчестер Юнайтед», який ставав чемпіоном 20 разів. Друге місце за кількістю титулів займає Ліверпуль, який виграв чемпіонат 19 разів.

Зазначається, що в АПЛ «Ман Сіті» забив 1687 голів, у Лізі чемпіонів – 217.