Скільки раундів у гандболі?

Грають два тайми по 30 хвилин, а перерва між таймами 15 хвилин. У сучасний гандбол грають у закритому приміщенні на прямокутному майданчику розміром 40×20 м.

time – час) – половина основного часу матчу в низці ігрових командних видів спорту: у гандболі – тривалість 30 хвилин; у регбі – тривалість 40 хвилин; у футболі – тривалість 45 хвилин – див.

Зазвичай тривалість часу гри для всіх команд з гравцями віком від 16 років і старше становить два тайми по 30 хвилин. Час перерви між таймами становить 10 хвилин.

7 осіб Гандбол – це командна гра з м’ячем, що складається з двох команд по 7 осіб, на прямокутному полі (40×20м) розділеному навпіл. Мета гри – закинути якомога більше м’ячів у ворота суперника.