Скільки овертаймів грають у баскетболі?

Зазвичай це два додаткові тайми по 15 хвилин без перерви, після закінчення першого тайму команди змінюються місцями (ворітами). У додатковий час, як і в основне, додається доданий час. Під час додаткового часу може застосовуватись правило Золотого чи Срібного гола.

Кількість овертаймів, на відміну від регулярних чемпіонатів у НХЛ чи КХЛ, не обмежено. Рекорд у НБА встановили ще 1951 року, тоді було зіграно шість додаткових відрізків.

Після шостого матчу між «Бостоном» та «Чикаго», що закінчився перемогою «Буллз» з рахунком 128:127 у третьому овертаймі, кількість додаткових п'ятихвилин у цій серії досягло рекордних семи, повідомляє ESPN.

17.4 Якщо рахунок нічийний після закінчення ігрового часу четвертого періоду, гра продовжується на додатковий період тривалістю п'ять (5) хвилин або на стільки періодів по п'ять (5) хвилин, скільки необхідно, щоб порушити рівновагу у рахунку.