Коли починається і закінчується сезон у хокеї?

Регулярний чемпіонат розпочався 1 вересня 2022 року і триватиме до 26 лютого 2023 року, а у березні-квітні пройдуть серії матчів плей-офф.

Сезон КХЛ 2020/2021 – 13-й розіграш Континентальної хокейний ліги. Регулярний чемпіонат розпочався 2 вересня 2020 року та завершився 27 лютого 2021 року, плей-офф Кубка Гагаріна пройшов у період з 2 березня по 28 квітня 2021 року.

Чемпіонат НХЛ сезону 2022-2023 років – це 106-й сезон Національної Хокейної Ліги (National Hockey League, NHL). Регулярний чемпіонат розпочнеться 7 жовтня 2022 року і триватиме до 14 квітня 2023 року, а серії матчів плей-офф Кубка Стенлі пройдуть з квітня по червень.

Три періоду по 20 хвилин ігрового часу. З урахуванням зупинок реальний час тайму збільшується до 30 хвилин. Дві перерви по 15-17 хвилин. Якщо переможця не встановлено, то призначається щонайменше один овертайм у 5 хвилин.